Něco málo o mě

Petr Khür
Petr Khür

V roce 1990 jsem se začal zajímat o psychotroniku. Mým velkým vzorem a učitelem byl léčitel Ing. Jiří Janča. Jehož metody, upravené k obrazu svému, používám dodnes.

Práce s kyvadlem je můj velký koníček a považuji to za svoji přirozenost.

V polovině let devadesátých jsem studoval na 1. škole tradiční čínské medicíny a rovněž na Farmaceutické fakultě HK obor Léčivé rostliny.

Tomuto oboru jsem se zprvu věnoval jako svému koníčku při zaměstnání a posléze od roku 2002 jsem tento svůj koníček povýšil na své zaměstnání a tak je tomu do současnosti.
Za svou hlavní devizu považuji sestavování směsí čínských bylin na míru, dle aktuálního stavu klienta. Používám i směsi již hotové, tradiční, ale v menší míře. V některých případech z nich vycházím a přizpůsobím gramáž jednotlivých složek stavu klienta, ve většině případů sestavuji směsi zcela nově a naprosto individuálně. Je to velmi účinný způsob, výhodou je eliminace nutnosti kombinací standardních směsí a přesnější cílení směsi.

Jako pomocnou metodu používám baňkování, moxování či akupresuru, akupunkturu ucha. Baňky nebo moxa se přikládají na plošky orgánů na těle nebo akupunkturní body, kde se nechají po určitou dobu působit. Aku ucha je jemná metoda nápravy těla, kde stimulujete opět plošky či body částí těla a tím pomáháte jejich uzdravení. Tyto metody jsou metody pomocné, doprovází bylinné směsi, kterou jsou hlavní metodou nápravy.

Má praxe ukázala, že v některých případech je vhodné použít i jako doplněk práci s psychikou. Já jsem zvolil SRT, které jsem si upravil k obrazu svému, a více zapojuji klienta do práce na sobě, což přineslo ze strany klientů velmi pozitivní odezvu. Je to způsob, jak pomoci odstranit různé bloky, vzorce či fóbie v podvědomí. Používá se zde kyvadlo a tabulky, s jejichž pomocí určíte původ obtíží a způsob, jak problém napravit.

Kombinace výše uvedených metod, které jsou součástí mé praxe, dokáže v maximální míře odstranit nejen nejčastější příčiny nemocí, ale i příčiny skryté a méně obvyklé.