Internetový obchod

Přírodní kosmetika CareMedica a se včelími produkty Pleva.

Všechny ceny zde uvedené jsou konečné, tedy včetně DPH.

O účincích propolisu se dočtete na blogu v článku Propolis.

Kosmetika CareMedica

 • Značka CareMedica se pyšní certifikátem CPK
  CPK je český certifikát přírodní kosmetiky a označuje produkty, které obsahují pouze ty nejkvalitnější rostlinné suroviny získané šetrným způsobem s ohledem na životní prostředí. Výrobky neobsahují parafín, vazelínu, silikon, ropné deriváty, geneticky modifikované suroviny, chemické UV filtry, syntetická barviva, zdraví škodlivé látky a látky živočišného původu, jejichž získání zahrnuje porážku zvířete. Podmínkou certifikace je podíl přírodních surovin minimálně 85 %.
 • 99,32 % složek přírodního původu
  V jednoduchosti je krása. A to doslova. Každý z produktů obsahuje jen několik účinných látek, které svou silou a svými jedinečnými účinky efektivně podporují přirozenou krásu.
 • Unikátní recepty
  Při tvorbě každého receptu kombinuje jak znalosti moderní dermatologie, tak moudrost východní medicíny.
 • Vychází z bylinné tradice
  Receptury jednotlivých produktů vycházejí z tradice čínské medicíny, která lidem pomáhá už více jak 4 000 let. Kombinují sílu vitálních hub a asijských bylin s dalšími aktivními složkami přírodního původu.
 • Ohleduplná k přírodě
  Produkty ani jednotlivé ingredience nejsou testovány na zvířatech.
 • Dermatologicky testováno
  Z lásky k planetě a z úcty k přírodě používá výhradně suroviny šetrné k životnímu prostředí.

Hlavní účinné složky:

Reishi - nebo též "houba dlouhověkosti". Z pohledu čínské medicíny podporuje naši obrannou energii a vitalitu. V kosmetice podporuje výživu a hydrataci pokožky, růst a regeneraci vlasů. Má výrazné anti-aging účinky.
Maitake - houba, která je známá svými pozitivními účinky na metabolismus člověka. Stejně tak podporuje i metabolismus kožních buněk, čímž zlepšuje stav pleti a eliminuje vznik možných zánětů v pokožce.
Shiitake - houbu známou svými schopnostmi obnovovat obrannou energii Wei Qi, čímž přeneseně podporuje i zdravý stav pokožky, zklidňuje její podráždění a regeneruje vlasové kořínky.
Cordyceps - houba, která je ze všech vitálních hub největším "dobíječem" energie. Z pohledu čínské medicíny posiluje ledviny a plíce. V kosmetice se užívá pro své schopnosti udržovat pleť hebkou, rozjasňovat ji a bránit vzniku vrásek. Má anti-aging účinky.
Rdesno mnohokvěté - bylina, která podle čínské medicíny vyživuje krev a esenci ledvin a jater, a tím podporuje zdravý růst a kvalitu vlasů.
Kozinec blanitý - bylina, která podle čínské medicíny výrazně stimuluje celkovou energii, působí proti volným radikálům a chrání pokožku.
Ženšen pravý - je považován za nejsilnější adaptogen (rostlinný produkt zvyšující schopnost organismu lépe se adaptovat na měnící se vnější podmínky). Zvyšuje odolnost organismu v náročném období, podporuje imunitní systém, snižuje únavu a dodává energii. V kosmetice pomáhá vlasům dodávat hydrataci a lesk.

Vyrobeno v České republice.